RSS

Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem. Wszechstronne wykształcenie, powołanie do pracy z dziećmi gwarantuje wysoki poziom nauczania.

Wprowadzają innowacje, opracowują własne, autorskie programy nauczania. Szkoła to ich pasja.

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Łupińska – pracuje w szkole od 33 lat. Ukończyła nauczanie początkowe na Uniwersytecie Warszawskim – Filia w Białymstoku, studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą. Jest nauczycielem mianowanym. Jej zamiłowaniem jest turystyka górska i literatura.

mgr Elżbieta Złotkowska – jest nauczycielem od 31 lat. Uczy języka polskiego i historii. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie w Białymstoku, studia podyplomowe z historii. Jest nauczycielem dyplomowanym. Jej hobby to literatura i teatr.

mgr Anna Cebula – od 32 lat uczy matematyki. Ukończyła matematykę na Uniwersytecie Warszawskim – Filia w Białymstoku, studia podyplomowe z informatyki. Jest nauczycielem mianowanym. Jej hobby to sport (narty, rower), turystyka, religioznawstwo. Lubi taniec towarzyski i pracę w ogrodzie.

mgr Małgorzata Sadowska – jest nauczycielem nauczania zintegrowanego od 30 lat. Ukończyła nauczanie początkowe na Uniwersytecie Warszawskim – Filia w Białymstoku, kurs kwalifikacyjny z terapii pedagogicznej. Jest nauczycielem dyplomowanym. Lubi jazdę rowerem. Jej hobby to hafciarstwo.

mgr Elżbieta Stolnik – od 33 lat jest nauczycielem nauczania zintegrowanego. Ukończyła nauczanie początkowe na Uniwersytecie Warszawskim – Filia w Białymstoku, kurs kwalifikacyjny z terapii pedagogicznej. Jest nauczycielem dyplomowanym. Lubi wycieczki rowerowe, książki i muzykę.

mgr Elżbieta Bukłaho – pracuje od 34 lat w „zerówce”. Ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną na Uniwersytecie w Białymstoku, kurs kwalifikacyjny z terapii pedagogicznej. Jest nauczycielem dyplomowanym. Jej hobby to literatura, taniec, podróże.

mgr Aneta Tomkiel – pracuje od 20 lat. Uczy nauczania zintegrowanego i informatyki. Ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną na Uniwersytecie Warszawskim – Filia w Białymstoku, studia podyplomowe z wychowania fizycznego na AWF w Gdańsku, studia podyplomowe z informatyki na Politechnice Białostockiej, terapię pedagogiczną. Jest nauczycielem dyplomowanym. Lubi polskie morze, dobrą książkę. Jej hobby to decupage i tworzenie biżuterii.

mgr Magda Szestowicka – pracuje od 9 lat. Uczy języka angielskiego. Ukończyła Licencjat Nauk Humanistycznych Associate Degree in Arts w Joliet, USA, studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku, podyplomowe studia na Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego i Turystyki. Ma różnorodne zainteresowania: podróże, literatura. Lubi poznawać nowe kultury, chodzić do kina, tańczyć.

mgr Roman Szymczuk – pracuje od 27 lat. Uczy muzyki. Ukończył muzykologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jest nauczycielem mianowanym. Jego hobby to fotografowanie.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 
%d blogerów lubi to: